18 yaşnda kızım.Kan tahlil değerlermin bazıları beni şüphelendird.Mesela mpv tam sınırda mpv değerim 7.4 tsh 0.515 vitamin b12: 182?

Merhaba 18 yaşnda kızım.Kan tahlil değerlermin bazıları beni şüphelendird.Mesela mpv tam sınırda mpv değerim 7.4 tsh 0.515 vitamin b12: 182 ve beynimde uyuşma gibi bişey oluyor. görüntüler net ama lagılamakta zaman zaman problem yaşıyorum ve dikkat eksikliği olduğu için bi ilaç kullanıyorum onun da etkisi olabiilirmi??

Tahlil.com Cevabı : Vitamin B 12 testiniz düşük çıkmış.Bunun dışındaki testlerinizde bir problem yok.B 12 vitamini eksikliği bu tür şikayetler yapabilir.