19 eylülde adet oldum bugün beta hcg testimin değeri <1.20 idi. kan testi yaptırmadan önce idrar testlerim negatifti.

 Merhaba ben en son 27 ağustosta korunarak cinsel ilişkide bulundum 19 eylülde adet oldum bugün beta hcg testimin değeri <1.20 idi. kan testi yaptırmadan önce idrar testlerim negetifti. bu beta hcg değeri nedir hamilelik durumu varmı?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliği desteklemiyor. Regl olduğunuz için de hamileliği düşündürecek bir durum görünmüyor.