Beta hCG hormonum Adetim 3 gün geciktikten sonra tahlil yaptırdım 5,27 çıktı iki gün sonra 16,99 çıktı.

Beta hCG hormonum Adetim 3 gün geciktikten sonra tahlil yaptırdım 5,27 çıktı iki gün sonra 16,99 çıktı. Bu ne anlama geliyor normal bi artış mıdır yoksa anormal bi durum mu vardır?

Tahlil.com Cevabı : İkinci sonuç hamilelik lehine.Hamile olabilirsiniz?Bir kaç gün sonra testi tekrarlatın yükselme hamileliği destekleyecektir.