19 yaşındayım ben karnımda kasılma srekli gurultu makatımdan akıntı gelmesi gibi şikayetlerden dolayı tahlil yaptırdım*

meraba 19 yaşındayım ben karnımda kasılma srekli gurultu makatımdan akıntı gelmesi gibi şikayetlerden dolayı tahlil yaptırdım ayrıca bir kezde dışkıma kan bulaşmıştı ya kabızlık yada ishal durumu söz konusu oluyor hep tahlil yaptırdım yazanlar aynen şöyle:ICD10 TANILARI: K29.7-GASTRİT TANIMLANMAMIŞF441.9ANKSİYETE BOZUKLUĞU TANIMLANMAMŞIGAİTA MİKROSKOPİSİ (LUGOLL BAKI) : PARAZİTE RASTLANILMADIGAİTA MİKROSKOBİSİ (NATİV BAKI ) 1-2 LÖKOSİT GÖRÜLDÜ. ERİTROSİT GÖRÜLMEDİdiye yazıyor bunlar ne anlama geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca önümüzdeki haftada ultrason çekilecekmiş oradada işlem adı olarak ABDOMEN US , tüm yazıyor doktorum daha tahlillere bakmadan kullanmanm için bazı ilaçlar verdi 1 ay kullan sonra tekrar kontrol edeceğiz dedi ilaçlar : Meteospasmyl 40 ,Ekspasz40mg , Festal N enterik draje , ve Tranko buskas 20 draje eczacı bunların mide ilaçları olduğunu söyledi tahlil sonuçlarımı açıklar ve ultrasınun ne için yapılacagını söylerseniz cok sevinirm şimdiden teşekkür ederim kolon kanseri olmasından şüpheleniyorum öyle birşey olma ihtimali varmı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal çıkmış.Kolon kanseri yönünden ise doktorunuz gerek görürse, gaitada gizli kan ve kolonoskopi gibi testler isteyebilir.