19 yaşındayım iki ay önce ilişkiye girdim ve adet görmedim normalde de geç olurum ama endişeleniyorum ?

19 yaşındayım iki ay önce ilişkiye girdim ve adet görmedim normalde de geç olurum ama endişeleniyorum test yaptım negatif çıkıyor ama hala adet göremiyorum bu durum beni geriyor. doktora gittim düzensizliğim için ve kan almadı ultrasonda gebelik belli olur mu kesin?

Tahlil.com Cevabı : Negatif test sonucu  var ise, hamilelikten söz edemeyiz.Doktor gerek görmedikçe ultrason yapılmasına da gerek yok