Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kız arkadaşımın vajinası da ıslaktı. Kesinlikle vajina girişine boşalma olmadı ?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kız arkadaşımın vajinası da ıslaktı. Kesinlikle vajina girişine boşalma olmadı ancak boşalma esnasında vajinanın ön tarafında biraz meni geldi ve 5 dk içinde kız arkadaşım orayı temizledi adetine 1 hafta var bugün iç çamaşırında 2 damla kan varmış? Hamile midir?

Tahlil.com Cevabı :  Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gününü beklemeniz ve gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çok daha net cevaplar alabilirsiniz.