19 yaşındayım. Kalbimle ilgili şikayetim vardı sonuç şu şekilde;

19 yaşındayım. Kalbimle ilgili şikayetim vardı sonuç şu şekilde; -Sol ventrikül segmenter duvar hareket bozukluğu -Perikard hiperekojen, kalınlığı artmış (5 mm)

Tahlil.com Cevabı : Kardiyoloji takibinde olmanız gereklidir, kalpteki hareket bozukluğunun nedenleri araştırılmalıdır..