19 yaşındayım nişanlımda ters iliski oldu hamile miyim..

en 19 yaşındayım nişanlımda ters iliski oldu ama kesinlikle icime boşalmadı belime boşaldı ve aradan 2 hafta gecti ve ben test yapmak istedim ve yaptım 1 çizgi cikti snra çantama kattım testi aradan yarım saat gecti ve tekrar baktım ikinci çizgi yok denilecek kadar az ve korkuyorum bu durumda

Tahlil.com Cevabı : Normal adet olmanız gereken zaman geçti ise testi bir kez daha düzgün olarak çalışmanızı öneririz..