19 yaşındayım ve 6 ayda bir tüm tetkiklere baktırırım?

19 yaşındayım ve 6 ayda bir tüm tetkiklere baktırırım. yalnız dikkatimi çeken şu ki benim kan değerlerimden PLT:364 (normal değer 100-300) PCT: 0,298 (normal değer 0.108-0,282) sürekli yüksek çıkıyor bu şekilde doktora gösterme şansım olmadı henüz bi bilgi alabilir miyim sizden ?

Tahlil.com Cevabı : PLT değeriniz normal, sonuçlarda da problem görülmüyor.