19 yasındayım.17 gün önce erkek arkadasımla surtunme yoluyla birseyler yasadık. temasımız da oldu. ama kızlık zarım bozulmadı

en 19 yasındayım.17 gün önce erkek arkadasımla surtunme yoluyla birseyler yasadık. temasımız da oldu. ama kızlık zarım bozulmadı ve uzerıme de bosalmadı. adetim 10 gün gecikti. arada gec oluyor 9 gün falan. acaba psikolojik olabılır mı? lütfen acil

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com: Yaşadığınız cinsel deneyime göre düşük ihtimal ama 9 günlük gecikme yaşamışsınız bir gebelik testi yaparak sonucu değerlendirebilirsiniz.