2.5 ay önce erkek arkadasımla pantolon ve ic camasırlarımız varken sürtünme yoluyla iliski yasadk o bosaldı

2.5 ay önce erkek arkadasımla pantolon ve ic camasırlarımız varken sürtünme yoluyla iliski yasadk o bosaldı ve ben cok korkuyorum hamile olmaktan cıldıracagm adette gördüm ama sanki göbegimin altında kahverengi cizgi olusmus önceden var mıydı bilmiyorum karnmdakalp gibi atıyor hamile miyim yardım :(

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle sakin ol canım. Adet olmuşsun gebelikten söz edilemez fakat kendini rahatlanman için kanda beta hcg testine baktırabilirsin.