1988 dogumlı bır bayanım kan tahlılı yaptrdım sonuclarımda

merhabalar ben 1988 dogumlı bır bayanım kan tahlılı yaptrdım sonuclarımda ferritin 6.0 cıktı vitamın b12 184 cıktı.bu kan degerlerı cok mu dusuk acaba kan kaybı olup olmadgını nasıl ogrenebılrıım.bende asırı derecede nefes darlıgı var 2.5 yıldır

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık olup olamdığını söyleyebilmemiz için hemogram testinde hemoglobin değerini öncelikle değerlendirmemiz gerekli.