1.cc deki Sperma : *29.310.000 yani normal değerin altında olması diğer sonuçlar normal olduğunda ne anlama geliyor?

Merhaba, 1.cc deki Sperma : *29.310.000 yani normal değerin altında olması diğer sonuçlar normal olduğunda ne anlama geliyor? Nasıl yükselir?

Tahlil.com Cevabı :  Sperm sayınızda her ne kadar düşüklük varsa da aşırı bir düşüklük de söz konusu değil.Bir üroloji uzmanına başvurun gerek görürse testi tekrarlatabilir veya ilave tahliller isteyebilir.Bir tedavi de planlayabilir.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi