2 ay önce arkadan ilişki yaşadım içeri boşalmadı ama ön sevişmede zevk duyu vajinama gelmiş ?

2 ay önce an*l ilişki yaşadım içeri boşalmadı ama ön sevişmede zevk suyu vajinama gelmiş olabilir.ilişkiden sonra tam gününde adet oldum ama koyu renk ve az az geliyodu normal adet gibi 5 gün sürdü, bi sonraki ayda adetim aynı bu şekilde oldu. hamile kalma olasılığım var mı

Tahlil.com Cevabı :

Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.Muhtemelen yaşınız da küçük.Özellikle sizin gibi erken yaşlarda bu tür ilişkilere girenlerden bu tür çok da anlamlı olmayan sorular geliyor.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik hangi durumlarda olabilir, konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumalısınız....