Adetimden 3 gün sonra ertesi gün hapı aldım. yaklaşık 3-4 gün sonra yine kanamam oldu?

Adetimden 3 gün sonra ertesi gün hapı aldım. yaklaşık 3-4 gün sonra yine kanamam oldu. ve bu ay henüz adet olmadım. ertesi gün hapı ileri ki aylar için düzensizlik yapabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı bilinçsizce ve sık olarak kullanılmamalıdır. Kullanıldığında ise adet döngüsünde düzensizlikler yapabilir.