2 ay önce bir kız çocuğum dünyaya geldi

2 ay önce bir kız çocuğum dünyaya geldi. 1. topuk kanında TSH değeri 12, 2.topuk kanında ise Tsh değeri 6 çıktı. üniversite hastanesindeki ilk tahlilde TSH 97, FT4 0,45 çıkmıştı. ilaç tedavisine başladık. dünkü tahlil sonucu TSH 0.06 referans aralığı 0,34 - 5.60 FT4 2,43 referans aralığı 0,61 -1,12

Tahlil.com Cevabı : İlaç dozunun yeniden ayarlanması gerekir, endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneririz.