Bebeğim ilk doğduğunda...

merhabalar bebeğim ilk doğduğunda topuk kanı değeri serbest T4 1.82 TSH 13.29 çıktı.2. ay( serbest T41.08 ve TSH 6.57 çıktı.2 ayında başka bi hastanye gittik serbest t4 1.17 ve tsh 5.23 çıktı.oğlum 3 aylık kan tahlili nde bu değerleri T4 1.24 ve tsh 8.71 çıktı düşen değer terar çıkarmı ?

Tahlil.com Cevabı : Değişik yerlerde çalışılan kan testlerinde referans değerleri de değişik olabilir. Çocuk endokrinoloji uzmanına danışmanızı öneririm...