2 ay önce kız arkadaşımla geri çekme yöntemiyle birlikte oldum?

 2 ay önce kız arkadaşımla geri çekme yöntemiyle birlikte oldum. adet gördü. bu ay ise 6 gündür gecikiyor ve adetle alakalı hiç bir belirtisi yok. geçen ayki adet döneminden sonra ve bu ay adet gecikmesinin ilk günündeki idrar testi negatif çıktı. sizce hamilelik ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırabilir.