2 ay önce nisanlimla sürtünmeyle birşeyler yasadik üstümuzde kiyafetler vardi bosalma olmadi 1-2 gun sonra adet oldum?

  2 ay önce nisanlimla sürtünmeyle birşeyler yasadik üstümuzde kiyafetler vardi bosalma olmadi 1-2 gun sonra adet oldum bi daha ki ayda adet oldum ama bu ay olamadim 9 gün gecikti adet söktürücü de içiyorum fayda etmedi korkuyorum hamile olblir mym

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası regl görülmüşse hamilelikten söz edilemez. Gecikmenin farklı nedenleri olabilir. Devam ederse mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurun.