2 aydır adet görmedim doktora gittiğimde kstin var dedi

 Düzenli adet gören biriyim.. fakat 2 aydır adet görmedim doktora gittiğimde kstin var dedi ve ca125 testi yaptırdı sonucum 18,5 cıktı nasıl? bıde kullanmam için progestron 100mg ilaç verdı neden acaba yorumlarmsınız?

Tahlil.com Cevabı : Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?Şu aşamada doktorunuzun verdiği tedaviye riayet etmeniz en doğru yaklaşım olacaktır.