2 aydır ağır gribal enfeksiyon geçirdi hatta gözlerinde ödem bile oluştu. Karaciğer testlerde hep yüksek çıktı?

 2 aydır ağır gribal enfeksiyon geçirdi hatta gözlerinde ödem bile oluştu. karaciğer testlerde hep yüksek çıktı. şimdi iyi ama yapılan testte oranları alt:100, ast:68 ggt:119 serbest t3:2.24. 15 gün içinde hastanede yapılan karaciğer ultrasonunda ise her şey normaldi  nedir?

Tahlil.com Cevabı : Daha önceki test sonuçlarını bilmediğimizden yorum yapmıyoruz..