2 aydır normal bi adet kanamam yok iki aydr hafif bi koyu veya açık renkli kanamam var, akıntım kötü kokuyor hamile miyim?

 2 ay önce kan tahlili yaptırdım b-hcg 2.0 çıktı doktorum negatif olduğunu söyledi . fakat 2 aydır normal bi adet kanamam yok iki aydr hafif bi koyu veya açık renkli kanamam var . belirtileri taşıyorum ama akntım kötü kokuyor hamilemiym?

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.Şikayetlerinizin araştırılmasıi teşhis ve tedavi için ise kadın doğum doktoruna başvurunuz.