Adet olmam gereken tarih 17-20 Ocaktı fakat 18 gün geçti hala adet olmadım?

Adet olmam gereken tarih 17-20 Ocaktı fakat 18 gün geçti hala adet olmadım. Şüpheli ilişki üzerinden de 16 gün geçti. Kan testi yaptırdım 2 defa. 25 ocak hcg sonucu:0 (Bir hafta sonr)a 1 şubat hcg sonucu:1.9 çıktı. Geç döllenme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gecikmenin farklı nedenleri de olabilir. Mutlaka bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.