2 aylık evliyim, ve kendimde değişiklikler hissettim. sık lavaboya gitme, halsizlik, çabuk nefes nefese kalma, göğüslerde şişlik

2 aylık evliyim, ve kendimde değişiklikler hissettim. sık lavaboya gitme, halsizlik, çabuk nefes nefese kalma, göğüslerde şişlik vs. adet günümden 4 gün önce B-HCG testi yaptırdım negatif çıktı, acaba çok mu erkendi ? Sonuç kesin mi ?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

i******** :

2 ay önce ilişkiye girdim 2 aydır düzenli adet görüyorum ama adetimde parçalar var ve göğüslerim siskin ayrıca uçları genişledi bu olanlar ilişkiden 1 hafta sonra başladıgebelik testi yaptık negatif kanda da aynı çıktı ama bu belirtiler nedir?

Cevap:

Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.
Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.
Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif çıkmış.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.