2 defa geckmeli normal regl oldm son regl olmdan 1 gun once idrar testi silik cikti

2 defa geckmeli normal regl oldm son regl olmdan 1 gun once idrar testi silik cikti kasik bolgemde kalp atisi gbi atmalar oluyor hamilemym degilmiyim anlamadim hamilelik olmasa bile kasiklardaki atma normalmi yardimci olurmusunuz lutfen

Tahlil.com Cevabı : İdrar ile yapılan gebelik testlerinin nasıl yorumlanacağı ve ne zaman yapılacağı çoğu zaman merak konusudur.Tahlil.com doktorları idrar ile yapılan gebelik testlerinin yorumlanması için GEBEMATİK geliştirdiler.İdrarile paılan gebelik testini yorumlatmak ve sonucun ne anlama geldiğini öğrenmek için gebematiğimizi hemen kullanabilirsiniz.Gebamatiği kullanmak için tıklayınız....