2 gün önce bir hayat kadınıyla beraber oldum korundum fakat dudagımdaki kabukları soyma gibi bir huyum var?

2 gün önce bir hayat kadınıyla beraber oldum korundum fakat dudagımdaki kabukları soyma gibi bir huyum var o yüzden dudaklarım yara ve dudak derileri soyulmuş ufak nokta seklınde yaralar var 3 -4 yerde vajinayı yaladım vajinadan su aktı akan su dudağımdaki soyulmuş deriye hiv bulaştırır mı

Tahlil.com Cevabı : Düşük bir ihtimalle de olsa bulaş olabilir..