Merhaba hocam 2013 Kasım ayı ortası ve Aralık ayı ortasındaki dilimde korunmasız ilişki yaşadım

Merhaba hocam 2013 Kasım ayı ortası ve Aralık ayı ortasındaki dilimde korunmasız ilişki yaşadım 12.02.14 tarihinde anti hiv testi yaptırdım sonuç negatif çıktı 21.03.14 tarihinde hiv p24 testi yaptırdım sonuç yine negatif 29.05.14 de anti hiv testi yaptırdım Sonuç: anti hbs negatif - Anti hcv : 0,04. S/co Referans deger 0.9 negatif 0.9-1.1 ara deg. 1.1 pozitif / Anti hiv : 0,25. Coı Referans deger 1.0 negatif 1.0. Pozitif. / HBsAg : 0,18. S/co. Referans deger :0,9 negatif. 0,9-1,0 zayıf pozitif 1,0 pozitif Doktor tekrar test yaptırmana gerek yok dedi fakat benim içim hala rahat değil boğazımda ağrı ve yara var kaşıntım oluyor burnum ara sıra akıyor ciltte yanmalar var fakat 12.05.14 tarihinde rahatsızlanıp hastaneye gittim Boğazda iltihaplanma var diye penesilin iğne yaptılar ve penesilin 1000 mg antibiyotik yazdılar başlarda düzenli kullandım bir ara içmedim ama 02.06.13 de hap bitti hala şikayetlerim bitmedi tekrar test yaptırmama gerek varmı lütfen bana yardımcı olun bir cvp yazın

Tahlil.com Cevabı : Gerek yok denilebilir..