2 gün önce genel evine gittim bir kadınla korunmasız ilişkiye girdim?

 2 gün önce genel evine gittim bir kadınla korunmasız ilişkiye girdim ertesi günü boğazım acıyordu arada midem bulunuyordu aıds olmuş olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yolla sadece AİDS değil başka hastalıklar da geçebilir, enfeksiyon uzmanına başvurmanızda fayda var..