2 gün sonra gelmemi istediler bende tekrar gittim ve bu seferki 27,9 çıktı hamile miyim?

enim son adet tarihim 18 haziran temuzun 3 de damla şeklinde kanamam oldu ve 6 gün sürdü hafif agrıyla bende doktora gittim sol overde 60x66mm çpında kist mevcut yazıyo beta hcg testi yaptılar ve sonuç 20 çıktı 2 gün sonra gelmemi istediler bende tetrar gittim ve bu seferki 27,9 çıktı hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testiniz pozitif fakat hamile olup olmadığınız ancak ultrasonla muayene sonrası anlaşılabilir.