2 gündür sürekli mide bulantım ve halsizlik var,

2 gündür sürekli mide bulantım ve halsizlik var, bir kez istifra ettim. Dün acilden çıkan tahlil sonuçlarıma göre MCH 27.1 (normal değerler 28-34) LYM% 15 (normal değer 20-48) GRA 80,6 (normal değer 42-80) PLT 140 (normal değer 150-400) LYM# 0,9 (normal değer 1.2- 3.5) mide bulantım hala devam ediyr

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınız mide bulantılarınızı açıklamıyor. Mide bulantısına ishal ateş gibi bulgular eklenirse bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı ile görüşmenizi öneririz.