2 gündür yapışkan bir akıntıyla birlikte kahverengi leke geliyor.Kasıklarımda da ağrı ve şişlik hissediyorum.

İyi akşamlar .Adetimin 14. günündeyim. 2 gündür yapışkan bir akıntıyla birlikte kahverengi leke geliyor.Kasıklarımda da ağrı ve şişlik hissediyorum.Bu durumu her ay olmasada zaman zaman yaşıyorum.Bu ay hamilelik düşünmeye başladım.Ovulasyon döneminde bu durum olumsuz bir etki yaratır mı?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon veya hormunal düzensizlik olabilir, muayene olmanızı öneririz..