2 hafta geçti kan testi yaptırdım ama negatif çıktı hamilelik belirtilerini de yaşıyorum.

son adet tarihim 8 hazirandı bu ayda adet günüme 2 gün varken lekelendim normal adetim olmadı. adetin üzerinden 2 hafta geçti kan testi yaptırdım ama negatif çıktı hamilelik belirtilerinide yaşıyorum. testin yanılma payı olabilirmi? yardımcı olursanız çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Kan testi negatifken hamilelikten bahsedemeyiz.