Kan ve idrar testinde çıkmayan gebelik olabil rmi ?

 Kan ve idrar testinde çıkmayan gebelik olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durum mümkün değildir. Gebelik varsa mutlaka test de pozitif çıkmalıdır.

s********* :

Merhaba, ben normal saglik kontrolu (diabet, kolestrol gibi) icin kan ve idrar tahlili yaptirdim ayrica talesamia testin icinde kan verdim bu testler sonucunda hamile olup olmadigim belli olur mu ?

Cevap:

Hayır anlaşılmaz.Özellikle gebelik testi sonrası bu durum anlaşılabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.