2 hafta kadar önce sevgilimle ilişkiye girdik vajınasının 2-3 santim kadar içine girdim ?

2 hafta kadar önce sevgilimle ilişkiye girdik vajınasının 2-3 santim kadar içine girdim adetinin son günüydü ilişkiye girdik başka bir yere boşaldım pen*simi temizledikten sonra tekrar 2-3 santim içine girdim kızlığı bozulmadı ve eve gidince kahverengi bir kan geldiğini söyledi gebe kalır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Vajina ile temas olduğu için hamilelik oluşma ihtimali düşük de olsa vardır. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaparak durumu netleştirebilirsiniz.