2 hafta sonra tahlilleri yenilememi önerdi

7 haftalık gebeyim tsh :3,43 (0,27-4,2).serbest T3 :3,18 (2,0-4,4) serbest T4:1,34 (0,93-1,7) referans aralıklarıyla tahlil sonuçlarım bunlar kadın doğum doktorum 2 hafta sonra tahlilleri yenilememi önerdi sizce geç kalmış olurmuyum iki hafta beklemekle fikrinizi almak istedim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır, sorun görünmüyor..