2 kez adet gördü bu durumdan sonra olma ihtimali var mı 3.adetinin gelmemesi gibi 3. ayda hamile kaldığı öğrenmesi gibi. Teşekkürler.

 Merhaba. bakire sevgilimin vajinasnı boşaldığım peçeteyle temizledim temas oldu mu içine kacti mi bilmiyoruz ardından normal adet günlerimde normal kanama olmak üzere 2 kez adet gördü bu durumdan sonra olma ihtimali var mı 3.adetinin gelmemesi gibi 3. ayda hamile kaldığı öğrenmesi gibi. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli adet gören bir kişi için hamilelikten söz edemeyiz. Adet gecikmesinin farklı nedenleri olabilir. Sebebinin araştırılması gerekir.