Erkek arkadaşım kondom kullanarak rahim ağzını zorlamıs.

9 ağustos gecesi kendimde değildim.erkek ark.kondom kullanarak rahim ağzını zorlamıs. Ertesigun doktora gittiğimde doktor söyledi.bakireymisim.11 agustos regl oldum.normaldi hersey.yedi gün sürdü. 23 ağustos kan testi yaptirdim.sonuc gebelik yok.olasilik varmıdır halen ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik olasılığınız yok denebilir..

n******** :

9 ağustos yaşandı olay.10 doktora gittim bakire.11 ağustos regl oldum.17 regl bitti.23 ağustos kan testi yaptırdım gebelik yok.ama 25 agustos ara ara idrardan sonra pembemsi kan geldi.26bsabahi kahverengi sıvı geldi.hamile olasılık varmı ? kasıklarimda ağrı var.karnimin eti sertlesti. Şişiyor gibi

Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz görünmüyor..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.