2 kez düşük yaptım ve nedenleri araştırılıyor. en son bu testler yapıldı ?

2 kez düşük yaptım ve nedenleri araştırılıyor. en son bu testler yapıldı acaba hastamıyım troidlerde sorun var gibi. yaşım 31 şimdiden çok tşk.lerTest Adı     Sonuç     Referans Aralığı    BirimProtein - C     129.728     70 - 140     %    Anti Tiroglobulin Ab     13.99     0 - 0     IU/mL    TSH     0.907     0 - 0      µIU/mL    ST4     1.24     .93 - 1.7     ng/dL    Anti TPO Ab     57.65     0 - 0      IU/mL

Tahlil.com Cevabı : Anti TPO ve Anti Tg testleriniz yuksek Otoimmun bir tiriid bezi hastalığınız olabilir Bir endokrinoloji uzmanına basvurun