2 kez gebelik testı yaptım yıne negatıf cıkdı ama adet olamıyorum beyazımsı akıntım var

  2 kez gebelik testı yaptım yıne negatıf cıkdı ama adet olamıyorum beyazımsı akıntım var bundan 2 hafta oncesınde enfeksıyon kaptım ıdrar yollarımı.karnımda bır agrı var ama hala olamıyorum sızce hamıle olma durumum varmı

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmayı çok istediğiniz belli, ama iki kere test yaptırıp sonucu negatif çıkan birine nasıl bir cevap vermemizi bekliyorsunuz.Üzülerek de olsa sizin istediğiniz cevabı veremiyoruz.Enfeksiyon yönünden tedavi olmalısınız.