2 kez regli oldum ve 1 test yaptım

merhaba. ben arkadaşımla bi olay yaşadım onun pen*sini elledim zevk suyu elime gelmişti ve kendi vajinamı elledim. Bu olaydan sonrada 2 kez regli oldum ve 1 test yaptım negatif çıktı kan testide yaptıramadım sizce hamilemiyim. sanki karnım ağrıyor midem bulanıyor arada stresten midir bunlar

Tahlil.com Cevabı :  Regl olmanız hamile olmadığınızı gösteriyor.