23-27 Haziran arasında regl oldum.Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz

23-27 Haziran arasında regl oldum.Erkek arkadaşımla ilişkiye giriyoruz fakat üzerime boşalmıyor.En son 5 Temmuzda ilişikiye girdik dışarı boşaldı.Bugün (09.07.2014) tekrar regl oldum.Bunun gebelikle bir alakası olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Olmaması gerekir, yumurtalıklarınızda kist olabilir, muayene olmanızı öneririz..