2 sene oncesinde supheli bir iliski yasamistim.

2 sene oncesinde supheli bir iliski yasamistim. İliskiden 5 ay sonra test yaptirdim. Testin sonuclari ANTI-HIV 1/2 0.02 Negatif p24 ANTİJEN 0.0 Negatif 4.Jenerasyon VIDAS Hıv Duo Ultra Testi Çalışılmıştır. Cikti. Aradn 2 sene gecmesine ragmen suphe ve korku var. Baska test gerekirmi

Tahlil.com Cevabı : Testi tekrarlayın, negatif çıkarsa sorun yoktur..