2 Temmuzda adet oldum ve son adet tarihim 30 temmuz ama son adetim çok az bu durumda gebelik var mıdır?

18haziranda iilişkim olmuştu ama korunuyorduk.temmz ayında adetim gecikmişti ve illişkiden 12 gün sonra 30haziranda beta hcg testi yaptırdım değerim 0.17 çıktı.3 kere de idrar testi yaptım negatif çıktı.2 Temmuzda adet oldum ve son adet tarihm 30 emmuz ama son adetm çok az bu durumda gebelik varmıdr?

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif. Adet olmuşsunuz. Hamile olma ihtimaliniz yok.