Merhaba 5.08 çıktıysa bi dr danıiın benim bildiğim 5 altındakilerde gebelik negatif sizde hamilelik olabilir ihmal etmeyin?

 Merhaba 5.08 çıktıysa bi dr danıiın benim bildiğim 5 altındakilerde gebelik negatif sizde hamilelik olabilir ihmal etmeyin

Tahlil.com Cevabı : Gebelikten şüphelenebilmek için Beta HCG nin en az 10 ve üstü olması gerekir