2 yıl önce yaşadığım ilişki sonrası yaklaşık 4 ay önce özel bir hastanede hiv combo ag/ab testi oldum sonuç 0,29 çıktı

 2 yıl önce yaşadığım ilişki sonrası yaklaşık 4 ay önce özel bir hastanede hiv combo ag/ab testi oldum sonuç 0,29 çıktı laboratuvar daki çalışanlar herhangi bişey olmadığını söyledi yok dedi yani. ben 1.5 -2 yıl sonra test olduğum için acaba doğru testimi oldum diyorum.

Tahlil.com Cevabı : HIV tahlil sonuçlarınız normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..