2 yillik evliyim. Bebek istiyoruz pcos sebebiyle hamile kalamiyorum. 11 agustos son adet tarihim 17 agustosta hsg cektirdim. 3 4 gundur cok minik minik lekelen

İyi günler. Adetimin 4 gün gecikmesi üzerine dün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı ve bugün kan testi yaptırdım. BetaHCG Sonuç: (H) 122.2 yazıyor. Hamile miyim acaba? Teşekkürler Kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Kan testinize göre hamilesiniz.