kan testi yaptım beta hcg H 1625 referans değerlerim 0-2 sizce hamile miyim

İyi günler hocam ben dün kan testi yaptım beta hcg H 1625 referans değerlerim 0-2 sizce hamile miyim ve eğer hamile isem ortalama kaç haftalıktır en son adet tarihim 5 ağustos şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hamilesiniz. Haftasını kadın doğum doktoru sizi muayene ettikten sonra tam olarak söyleyebilir.