2 yıllık evliyim.son 1 yıldır.korunmuyoruz.Gebe kalamadım.Eşim sperm tahlili yaptırmak istemiyor.Ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Eşinizİ sperm tahlili yaptırmaya ikna etmelisiniz.Erkekten kaynaklanan kısırlık vakaları olduğu gibi sizden kaynaklanan sorunlar da olabilir. Sizin de Kadın Doğum doktoruna giderek muayene olmanız, ultrasonla yumurtlama takibi yaptırmanız, ilaçlı rahim filmi çektirerek kanalları kontrol ettirmeniz, hormon testleri yaptırmanız gerekmektedir.