20 aylık kızım hepatoblastom tedavisi görüyor 2.kür kemoterapi öncesinde kan testlerinde plt si 650 çıktı. Bunu yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle kızınıza acil şifalar diliyorum.Kızınızın trombosit değeri yüksek.Muhtemelen hastalığı ve aldığı tedavi ile ilgili bir durum.Kızınızı takip eden doktor daha detaylı bilgi verecektir.