20 gün önce çocuğumuz oldu ilk topuk kanından alınan değer 3.00 ikinci topuk kanında alınan değer 2.40 ?

 20 gün önce cocuğumuz oldu ilk topuk kanından alınan değer 3.00 ikinci topuk kanında alınan değer 2.40 bizi bezmi alem hastanesine sevk olduk bugün gittiğimizde topuğundan kan alınmadı kolundan alındı acaba aynı değerler olur mu

Tahlil.com Cevabı : Değerleri kontrol etmek için alınmış, umarız iyi bir sonuç çıkar..